Vestuvių vedėjas

Vestuvių vedėjas Donatas Medzevičius

Vestuvių vedėjas – nepaprastai svarbi vestuvių šventės dalis. Tiesą pasakius, šventės sėkmė tiesiogiai priklauso nuo vedėjo ir jo komandos. Tinkamai pasirinktas vedėjas, savo kompetencija ir charizma gali sukurti nuostabią ir įsimintiną dieną. Jaunavedžių porai nereikės niekuo rūpintis, tik mėgautis žavingomis akimirkomis ir pasinerti į profesionalų komandos kuriamą veiksmą.

Patikėdami mums savo svarbiausią gyvenimo šventę, galite būti ramūs, kad įsiklausysime į kiekvieną Jūsų norą ir jį išpildysime maksimaliai. Vestuvių šventes su komanda koordinuojame ir vedame  nuo 2012 metų. Todėl puikiai suprantame jaunavedžių jaudulį, jautrias akimirkas, svečių įvairumą ir norą pasilinksminti. Lengvai išlaviruojame ir prisitaikome prie įvairiausių situacijų ir aplinkybių, pasirūpindami, kad šventė eitųsi sklandžiai, smagiai ir įsimintinai. Nekeldama jokių organizacinių rūpesčių. Ir sukurdama tik gražiausias akimirkas ir prisiminimus.

Atsiųskite mums užklausą
Užklausa Donatui

Vestuvių vedėjas – ko galite tikėtis iš mūsų komandos?

Pilnas Jūsų šventės scenarijaus sukūrimas ir įgyvendinimas. Išsamiai aptarę ir išklausę visus Jūsų norus, pageidavimus ir šventės viziją, sudėliosime scenarijų ir pilnai jį įgyvendinsime. Jums nereikės rūpintis, kad svečiai nenuobodžiautų, kol lauks Jūsų, atvykstančių į šventės vietą. Jiems bus smagu ir įdomu, kuo užsiimti ras visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai. Viską apgalvosime ir viskuo pasirūpinsime mes.

Profesionalus ir charizmatiškas vedimas. Aš, vedėjas Donatas – Medonas, paversiu Jūsų svečių pristatymą repo daina (mano sceninis slapyvardis Medonas – esu profesionalus reperis), kuri palies kiekvieną. Turiu ilgametę renginių vedimo patirtį ir puikiai jaučiu svečius. Todėl pasirūpinsiu, kad drąsesni šventės dalyviai pasijustų žvaigždėmis, kuklesni nebūtų įsprausti į nepatogias padėtis, o jaunieji galėtų atsipalaiduoti ir mėgautis reginiu ir renginiu.

Didžėjus. Prieš Jūsų šventę aptarsime kokią muziką norėtumėte girdėti savo šventės metu. Tačiau galime užtikrinti, kad DJ Rok Rokas puikiai pajaučia kokia muzika gali pekelti visus svečius nuo stalų ir priversti trypti iki paryčių.

Asistentė. Ji pasirūpina, kad visos šventės detalės būtų sužiūrėtos, kad viskas vyktų sklandžiai. Taip pat ji stebi svečių emocijas ir, prireikus, suteikia nedidelę, bet tą akimirką labai svarbią pagalba. Ji gali padėti nuotakai persirengti ar pasitaisyti šukuoseną, tėveliams įsidrąsinti tarti sveikinimo žodį, o gal tiesiog apdovanoti palaikančiu žvilgsniu svarbią akimirką – visa tai ir dar daugiau visuomet pasiruošusi suteikti Silvija. 

Garso aparatūra ir sceninis apšvietimas. Tai tarsi šventės kokybės garantija, magijos palytėjimas ir tinkamos nuotaikos sukūrimas.

➝ Koordinavimas šventės metu. Pasirūpinsime, kad Jums nereiktų kilti nuo stalo ir derinti su virtuve, kada svečiams patiekti karštus patiekalus. Jums nereikės atsakinėti į klausimus kuriame kambaryje kuriam svečiui apsistoti. Kad Jums nereikės rūpintis kada turi iššauti šventiniai fejerverkai ar kada pjauti vestuvių tortą. Viskuo pasirūpinsime mes. Jums tiesiog beliks mėgautis sklandžia ir džiuginančia šventės tėkme.

Susisiekite su mumis ir mes Jums atsakysime į visus kylančius klausimus, sutarsime tiesioginį ar online susitikimą, kurio metu suplanuosime įsimintiniausią Jūsų gyvenimo šventę.