Įmonės renginių vedimas

Profesionalus įmonės renginių vedėjas

Įmonės renginių vedimas – tai dar viena sritis, kurią galite patikėti man – Donatui – Medonui. Žaismingai ir profesionaliai pravesiu bet kurią Jūsų įmonės šventę – įmonės gimtadienį, Kalėdinį kolektyvo vakarėlį ar vasaros festivalį.

Esu įsitikinęs, kad įmonės šventė, kurioje gali atsipalaiduoti ir atsiskleisti kiekvienas šventės dalyvis – ženkliai prisideda prie darbuotojų mikroklimato gerinimo darbo kasdienybėje. Smagiai kartu pašėlę, atsipalaidavę ir pašokę kolegos, geriau vienas kitą pažįsta, tampa artimesni ir užsiaugina tarpusavio pasitikėjimą. Todėl ir darbinėje aplinkoje geriau sutaria, sklandžiau sprendžia iškilusias problemas ir pasitiki vienas kitu.
Todėl vesdamas įmonės šventę, stengiuosi išsklaidyti bet kokią įtampą ir sukurti aplinką, kurioje lengva atsipalaiduoti ir būti savimi.

Atsiųskite mums užklausą
Užklausa Donatui

Įmonės renginių vedimas, organizavimas ir koordinavimas

Renginių organizavime ir vedime dirbame nuo 2012 metų, turime sukaupę didelę ir neįkainojamą patirtį, kurios dėka, lengvai laviruojame bet kokioje renginio situacijoje. Taip išlaikydami jos sklandžią tėkmę ir gerą nuotaiką. Jeigu renginių organizavimas Jums kelia daugiau streso, nei malonumo  – patikėkite ir šią renginio dalį mums. Įsiklausysime į visus Jūsų norus ir pageidavimus, pasirūpinsime renginio vietos, idėjos, koncepcijos parinkimu. Scenarijaus sukūrimu ir pilnu šventės koordinavimu.

O kokia gi šventė be šokių ar gerai nuteikiančio muzikinio fono. „Teatrola” komandoje turime šaunų didžėjų – DJ Rok Rokas, kuris puikiai jaučia kokios muzikos, kuriuo šventės etapu reikia. Užtikrindamas, kad būtų išsklaidytas pirminis nejaukumo jausmas, o šventei įsibėgėjus – pakurtos kojos smagiems šokiams.

Įmonės šventės vedėjas ir DJ
Įmonės renginių vedėjas

Garso aparatūra ir sceninis apšvietimas

Kokybiška garso aparatūra ir profesionalus sceninis apšvietimas – tai techninės detalės, kurios renginį pakelia į aukštesnį lygį. Jeigu įrangos nėra erdvėje, kurioje bus organizuojamas Jūsų renginys, šia technika galime pasirūpinti mes. Kokybiškas garsas, tinkamai nuteikianti muzika ir šiek tiek magijos paskleidžiantis sceninis apšvietimas – tai dedamosios, kurios sukuria gerą šventės nuotaiką.

Muzikinį stilių prieš renginį visuomet aptariame su renginio užsakovais, tam, kad maksimaliai išpildyta Jūsų renginio idėja ir vizija. Mūsų DJ nuostabiai jaučia publiką, tad net jei neturėsite idėjų ar pageidavimų muzikiniam repertuarui, DJ Rok Rokas parinks tai, kas geriausiai atitiks renginio nuotaiką ir tinkamai nuteiks jos dalyvius.

Susisiekite su mumis ir mes Jums atsakysime į visus kylančius klausimus, sutarsime tiesioginį ar online susitikimą, kurio metu aptarsime Jūsų įmonės renginį ir Jūsų pageidavimus.