Šimtadienių ir išleistuvių vedimas

Šimtadienių ir išleistuvių vedimas

Šimtadienių ir išleistuvių vedimas – profesionaliai, smagiai ir kokybiškai. Taip, kad gerai jaustųsi ir mokiniai, ir jų tėvai bei mokytojai. Mokyklos išleistuvės ar šimtadienis – svarbūs gyvenimo momentai ir juos šventiškai paminėti tiesiog būtina. Kartu su komanda sukursime nepakartojamą renginį, kurį bus gera prisiminti, net ir praėjus daugeliui metų.

Daugiau nei 10 metų renginių vedimo patirtis leidžia pajusti publiką ir kūrybingai išlaviruoti skirtingo amžiaus šventės dalyvių poreikiuose. Aš – Donatas – Medonas – profesionalus renginių vedėjas, repo atlikėjas ir aktorius. Įnešiu Jūsų šventei spalvų, netikėtumų ir staigmenų. Sukursiu jaukią, nuoširdžią ir smagią atmosferą, kurioje visi galės atsipalaiduoti ir pasilinksminti.

Atsiųskite mums užklausą
Užklausa Donatui

Šimtadienių ir išleistuvių vedimas, organizavimas ir kuravimas

Puikiai suprantame, kad šimtadienis ar mokyklos baigimas – ypatingos šventės, kurias organizuoti tenka pačiame mokslų įkarštyje. Todėl laiko tam dažniausiai neturi nei moksleiviai, nei mokytojai.
Mūsų komanda pasiruošusi visus šiuos vargus perimti iš Jūsų ir pasirūpinti šventės organizavimu, jos vedimu ir kuravimu. Išklausę Jūsų norus bei lūkesčius, parinksime ir pasiūlysime keletą šventės vietų. Užsakysime maistą, užkandžius ir desertus. O renginio dieną kuruosime šventės eigą ir pasirūpinsime viskuo iki menkiausių smulkmenų. Tam, kad visi dalyviai galėtų atsipalaiduoti, mėgautis ir kurti prisiminimus.

Išleistuvių vedėjas
Išleistuvių DJ

Šventė su šokiais iki paryčių

Jaunystę švęsti reikia. Trankiai, smagiai ir įsimintinai. Tad kokia gi šventė be kokybiškos muzikos ir šokių. Mūsų komandos DJ Rok Rokas išklausys visus Jūsų muzikinius pageidavimus ir pasirūpins, kad kojos pačios nuneštų į šokių salės vidurį.
Puikiai jausdamas publiką ir akimirkos emociją, parinks tinkamiausią garso takelį, kuris paskatins judesiui pasiduoti tiek moksleivius, tiek jų mokytojus ir tėvus. 

Jeigu Jūsų pasirinktoje šventės vietoje, nebus muzikinės įrangos, ja taip pat pasirūpinsime mes. Profesionalus sceninis apšvietimas, tinkamai emocijai ir nuotaikai sukurti? Pasirūpinsime ir tuo. Mūsų tikslas – perimti visus šventės organizavimo rūpesčius iš Jūsų, mainais padovanojant Jums įspūdingiausią ir smagiausią renginį.

Susisiekite su mumis ir mes Jums atsakysime į visus kylančius klausimus, sutarsime tiesioginį ar online susitikimą, kurio metu suplanuosime įsimintiniausią Jūsų gyvenimo šventę.