Mergvakaris su virsmais

Sutikite – falo formos tortas nieko nebejaudina. Stebinantys įspūdžiai ir įsimintini nuotykiai gimsta, kai susiburiame į vieną vietą tiesiog tikros, nuoširdžios ir nusiteikę atradimams. Padėsime palydėti Jūsų mylimą draugę į šeimos židinio puoselėtojų pasaulį taip, kad praeities laisvės ji negedėtų, o ateitį pasitiktų pilna idėjų apie tai, ką reiškia būti moterimi.

Mergvakariui galite rinktis bet kurią veiklą atskirai, visas kartu arba jų kombinaciją – programą sudarysime kiekvienai šventei individualiai.

Mergvakario kaina nuo 100€

Paskaita „Mėnulio galia tavo rankose‘‘

 

Šiek tiek dar negirdėtos teorijos apie tai, kaip suvaldyti slaptą ginklą – ciklais atsikartojantį emocijų žaismą, kūrybinius proveržius, energijos antplūdžius  ir kitus „džiugesius“. Gal verta leisti šioms bangoms mus nešti, o ne jose blaškytis?

Paskaitoje susipažinsite su mėnulio fazėmis, suprasite, kodėl tiek mėnulio mėnuo, tiek mūsų moteriškas ciklas trunka tiek pat dienų ir sužinosite, kaip asmeniniame gyvenime bei darbe pasinaudoti tuo, kas visai be reikalo laikoma silpnosiomis mūsų pusėmis.

Teatralizuota fotosesija

 

Ryškiausius atsiminimus kuria neįprastos patirtys, todėl mergvakario fotosesija stipriai skirsis nuo instagramiškos kasdienybės. Įsikūnysite į pasirinktus personažus ir slaptą savo personos gyvenimą sužaisite dvare, pievoje, miške – vilkėdamos kostiumus iš teatro ir pasipuošusios profesionaliai sukurtu, temą atitinkančiu makiažu

Šokis „Gundytojų puota“

 

Pasipuošime tuo, kas mūsų spintose seksualiausia!

Raudonais, juodais, nėriniuotais, margais, permatomais ir ne, su iškirptėmis ir be, trumpais, ilgais – naktiniais, suknelėmis, apatiniais, apyrankėmis, auskarais… Ribų čia nėra – šis šokis skirtas joms peržengti savo patrauklumu ir magnetiškumu.

Vartosime gaivų vandenį ir arbatą, lengvai užkąsime, kad galėtume skrajoti aukštai – svaiginančių kokteilių gundytojų puotos metu tikrai neprireiks.