VEDĖJAS

Medonas (Donatas Medzevičius)

Moku žmones užvesti ir įtraukti į veiksmą. Mano vedami renginiai – nuoširdūs, smagūs, turintys gražią ir laimingą pabaigą.

„Paversiu Jūsų šventę ypatinga! Tikiu, kad savo buvimu ir šviesiomis mintimis galime keisti pasaulį – padaryti jį švaresnį, gražesnį, giedresnį…”

 

Būdamas scenos žmogumi – renginių vedėju, aktoriumi, reperiu – dosniai dalinuosi savo patirtimi su tais, kurie susirenka drauge pabūti, švęsti, džiaugtis. Gebu laisvai improvizuoti, repuoti, kurti programą, skirtą būtent Jūsų šventei.

 

Moku žmones UŽVESTI ir padedu jiems atsipalaiduoti. Mano vedami renginiai – nuoširdūs, smagūs, turintys gražią ir laimingą pabaigą. Esu įsitikinęs, kad šventė tęsiasi ir po jos, o padovanotos emocijos dar ilgai šildo ir įkvepia.

 

Renginius vedu lietuvių ir anglų kalbomis. Iki susitikimo šventėje!“

MUZIKOS IR GARSO VALDOVAS

DJ Rok Rokas

Mano tikslas – ypatinga šventės nuotaika, šypsenų jūra, gera muzika, tobulas garsas ir apšvietimas.

„Mano tikslas – kad nuotaika šventėje būtų ypatinga, o pabaiga – laiminga! Grojamas stilius – kliento pageidavimas. Muzika žengia koja kojon su renginio nuotaika, o profesionali garso ir šviesų aparatūra garantuoja geras emocijas.”

IDĖJŲ GENERATORĖ, ŠVENTĖS ESTETIKOS IR NUOTAIKOS KOMPASAS

Koordinatorė Silvija

Kiekviena renginio detalė pati savaime yra maža šventė. Mano tikslas – renginio sklandumas ir laimingi svečiai.

„Renginio sklandumas, smulkiausių detalių darna, dialogas su svečiais, asistavimas vedėjui – tai mano pašaukimas. Visos, net ir mažiausios smulkmenos svarbios! Šventės žymi reikšmingus dalykus, iki kurių nueitas tam tikras kelias – tai didžiulė emocijų koncentracija labai trumpame laike, o mano tikslas – pasirūpinti, kad kiekviena renginio detalė pati savaime būtų maža šventė.“

Silvijos koordinavimo paslaugos

Jūsų šventės diena, mėgautis skirta!
Patikėkite šventės dienos užduotis Teatrolos koordinatorei Silvijai. Ji pasirūpins viskuo, kas tą dieną turi būti atsakingai suorganizuota:

Paslaugų teikėjų koordinavimas. Pasirūpinama, kad viskas vyktų laiku ir sklandžiai.
Vestuvių rekvizitų, kitų šventėje reikalingų daiktų pristatymas numatytu laiku. Tortas/desertai/užkandžiai/gėlės ir kita.
Vaišių organizavimas po ceremonijos. Šampano staliukas/užkandžiai/desertai ir kita.
Informacijos suteikimas svečiams, nukreipimas į tikslią šventės vietą/apgyvendinimo kambarius.
Šventės koordinavimas pagal scenarijų.
Dovanų/gėlių surinkimas.

Kaina individuali

Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą savo renginiui.