Paskaitos

Veidoskaita

 

 

Veido skaitymo metodas charakterio bruožams įvertinti akimirksniu. Veidoskaita, veidotyra, fiziognomika (gr. physis – kilmė, natūra, gnomon – vertintojas, aiškintojas) – psichologijos teorija, teigianti, jog veido bruožai atspindi ne tik fizines savybes, bet ir žmogaus charakterį ar net potencialą. Ja domisi įvairių sričių atstovai, kuriems svarbu pažinti žmogų, perprasti jo būdą, sprendimų priėmimo motyvus, bendravimo ypatumus.

 

Veidoskaitos pagrindų išmanymas gali padėti pasirenkant darbuotojus, partnerius, vertinant klientus. Lengviau ir gerokai greičiau nei naudodami kitas technikas nustatysite, kaip bendrauti, įtikinti bei parduoti prieš jus stovinčiai unikaliai asmenybei.

Mokymus sudaro trys dalys

  • Veido bruožų skaitymo pagrindai – į ką kreipti dėmesį, kurie veido akcentai svarbiausi, ką rodo proporcijos ir atstumai.
  • Veido bruožai ir savybės – įvairiausių linkių, iškilimų ir duobučių analizė tendencingų psichologinių savybių
  • Pardavimai pagal veido bruožus – praktinės rekomendacijos, kaip panaudoti veidoskaitos žinias norimam rezultatui pasiekti.

Motyvacinės paskaitos

 

 

Donatas Medzevičius – renginių vedėjas, atlikėjas, aktorius, scenoje žinomas Medono vardu, kviečia identifikuoti savo baimes, nuo jų išsilaisvinti ir su jomis pažaisti.

 

Susitikimo metu išgirsite, kokios (galbūt ir Jums kasdien į nugarą šnopuojančios) baimės persekiojo artistą, apie keistus jo profesinio kelio vingius ir įkvepiančią sėkmės istoriją. Savo pašaukimo galbūt iškart ir neatrasite, bet labai tikėtina, kad suprasite, kur jo ieškoti.

 

Prisiliesite prie improvizacijos, susipažinsite su kvėpavimo technikomis ir, Medono padrąsinti, gal net surepuosite savo mintis ir unikalią patirtį.