Gimtadienio

vedėjas

Gimtadienio šventės vedėjas

Gimtadienio vedėjas, vedantis modernias ir nuotaikingas gimtadienių šventes, įtraukiančias svečius į veiksmą, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Būtent toks vedėjas esu aš – Donatas – Medonas. Mano programose muzikinės veiklos, protmūšiai apie jubiliatą, interaktyvios dainos, repas apie svečius ir kiti smagūs momentai.

Kiekvienas gimtadienis – tai naujas laiko ratas, todėl esu įsitikinęs, kad švęsti verta kiekvieną gimimo dieną. Nereikia laukti jubiliejaus, nes 35 gimtadienis yra toks pats svarbus kaip 53. Patikėkite mūsų profesionaliai komandai savo gimimo dienos šventę ir mes pasirūpinsime, kad ji būtų jauki, smagi, ir nepamirštama. Šventė, kurioje gerai jausis tiek vaikai, tiek seneliai. Su šokiais iki paryčių, juoku iki džiaugsmo ašarų, ir daugybe akimirkų, kurias norėsis prisiminti visą gyvenimą.

Atsiųskite mums užklausą
Užklausa Donatui

Gimtadienio vedėjas, profesionalus DJ ir renginio koordinatorė – komanda, kuri pasiruošusi sukurti Jums tobulą šventę

Tobulas gimtadienis yra toks, kuriame Jus supa patys artimiausi ir brangiausi žmonės, geros emocijos ir nuoširdžios šypsenos. Toks, kuriame Jums nereikia rūpintis niekuo, tik švęsti, džiaugtis ir mėgautis.
Mūsų komanda yra pasiruošusi viskuo pasirūpinti už Jus. Sukursime idėją, parinksime vietą, koordinuosime visą šventės eigą, pasirūpinsime technine dalimi – visą muzikos įranga ir sceniniu apšvietimu. Profesionaliai pravesime renginį ir sukursime tokią atmosferą, kad norėsis tik vieno – kad šventė niekada nesibaigtų.

Jubiliejaus vedėjas
DJ gimtadienio šventei

Mes žinome, kad šventės sėkmė slypi detalėse

Renginių organizavimo ir vedimo srityje dirbame nuo 2012 metų, todėl šią srity esame prisijaukinę ir išmanome iki menkiausių smulkmenų. Puikiai žinome, kad mažos detalės gali arba sugadinti šventę, arba pakylėti ją į aukštesnį lygį. Mūsų puikiai susidirbusi komanda, lyg gerai suderintas instrumentas dirba taip sklandžiai, kad Jums nereikės rūpintis jokiais organizaciniais ar koordinavimo klausimais. 

DJ Rok Rokas pasirūpins kokybiška muzika, kurios repertuarą prieš tai suderins su Jumis. Atvešime profesionalią garso ir apšvietimo įrangą. Šventės metu visa eiga, susėdimu, maitinimu ir kitomis detalėmis pasirūpins koordinatorė Silvija. O puikią nuotaiką ir gerą ūpą skleis šventės vedėjas Donatas.
Nedidelis ir jaukus gimtadienio vakaras ar grandiozinis jubiliejus – mes pasirūpinsime, kad tai būtų nepakartojama!

Susisiekite su mumis ir mes Jums atsakysime į visus kylančius klausimus, sutarsime tiesioginį ar online susitikimą, kurio metu suplanuosime įsimintiniausią Jūsų gyvenimo šventę.